“I rri para, mbrapa”, Bes Kallaku ndjehet si mami i Xhensilës dhe ja përse…

Bes Kallaku, të ftuarin e radhës në emisionin e tij “BE Coffee” ka pasur Pirro Çakon. Sigurisht bashkë kanë folur për bashkëpunimin e suksesshëm të Pirro Çakos me Xhensila Myrtezajn. “Sekreti im” rrëmbeu zemrat e publikut.

Të gjithë i kemi parë sekuencat nga xhirimet e këngës në Venecia ku Bes Kallaku shoqëronte bashkëshorten e tij, Xhensilën. Por, se sa i përkushtohet ai Xhensilës, e ka treguar gjatë intervistës me Pirro Çakon.

“Unë jam si mami i Xhensilës kur ajo ka projekte, i rri para, mbrapa si me qenë mami i saj”,-është shprehur Bes Kallaku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *