Iliri mbledh për darkë miqtë e BB në shtëpi, por këta banorë nuk shkuan

Mbrëmjen e djeshme, Ilir Shaqiri fituesi i “Big Brother VIP” ndau në Instastory disa video në shoqërinë e disa prej banorëve duke darkuar së bashku.

Ai shihej në shoqërinë e aktores Arjola Demirit, Valon Shehut, Sheila Haxhiraj, Ardit Cuni, Paloma si Arbrit, Sabianit, Meridiani të cilët përmes këngëve dhe kërcimit kënaqeshin me njëri-tjetrin.

Por ajo që bëri përshtypje ishte fakti se të gjithë ata banorë që janë shfaqur më të afërt me konkurrentin më të fortë përballë tij Donald Veshaj, nuk ishin pjesë e darkës që Iliri kishte përgatiur për miqtë e tij më të ngushtë.

Tashmë ata janë ndarë në dy kampe, ‘Team Ilir” dhe “Team Donald”, duke mos i lënë pas edhe kunjat e shpeshta ndaj njëri-tjetrit.