Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt baba për herë të dytë, partnerja pozon me barkun e rrumbullakosur

Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt, Aleksandër Varfaj, prej disa kohësh është në një lidhje të re, tashmë të konsoliduar, me një vajzë me emrin me Mariza Preza.

Së fundmi, vëmendjen e ka marrë një postim i Marizës, ku ka pozuar me një fustan saten të zi. Në foto barku i saj duket më i rrumbullakosur se zakonisht dhe direkt kanë nisur komentet. “A po pret një bebush?”, e pyesin ndjekësit.

Partnerja e Aleksit duke se e ka konfirmuar duke i kthyer përgjigje me nga një puthje.