Ishte duke punuar token. Humb jeten papritur 31 vjecari

0
943

FIER-Ka humbur jeten diten e sotme nje 31 vjecar duke punuar token.

I riu ka rene ne kontakt me korentin dhe ka humbur jeten. Edhe pse i eshte dhene ndihma e shpejte ai nuk ka arritur te shpetoje.

Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Biçukas të Divjakës.

Policia ka shkuar ne vend ngjarje per e zbardhur shkaqet. Shiko.news