Ishte nisur të takonte të fejuarën.Humb jetën në aksident në Itali 20-vjeçari shqiptar

Ai ishte rrugës për të marrë benzinë ??për motorin dhe më pas i bashkohej të fejuarës me të cilën kishte planifikuar të martohej së shpejti. Por Kevin Mustafa, 20 vjeç, nuk shkoi kurrë në takim. Ai humbi jeten në via Albisetti, rruga provinciale 166 në Terni.

I riu shqiptar humbi jetën në Itali të martën në mëngjes. Një jetë tjetër e thyer shumë shpejt. Kevin Mustafa ishte vetëm 20 vjeç, dhjetëra projekte për të realizuar dhe praktikisht e gjithë jeta e tij ende përpara.

Kevin jetonte në Terno d’Isola në një godinë në Via Roma, së bashku me nënën e tij Fagny Moreira, me origjinë nga Ekuadori. “Ajo e rriti vetëm, ishte gjithçka ishte për të”, tregon një mik i familjes.