Jonida Maliqi cudit te gjithe me deklaraten/Mos u martoni, nuk ia vlen!

0
420

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka zbuluar këtë të enjte se vazhdon të jetë beqare dhe ka ndarë edhe një këshillë për gratë edhe vajzat.

E ftuar në “ëake Up”, ajo ka folur për jetën e saj private dhe ndër të tjera u sugjeroi atyre që të mos martohen se nuk ia vlen.

”Mos u martoni. Më besoni në këtë kohë nuk ia vlen”, u shpreh Jonida.

Lidhja e fundit romantike e këngëtares ka qenë me Romeo Veshajn dhe ndoshta kjo ka sjellë edhe pesimizmin e saj.