Kengetari Devis Xherahu i kërkon divorcin bashkeshortes ‘live’ në emision, ja reagimi i saj (Video)

Një sfidë në lojën live në emision i ka ngrirë zemrën për një çast bashkëshortes së këngëtarit Devis Xherahu. Sfida ishte të merrte në telefon bashkëshorten dhe t’i kërkonte divorcin.

Dhe ashtu ndodh! Devisi e merr bashkëshorten në telefon dhe i kërkon divorcin duke folur me seriozitetin më të madh. Ai u shpreh se e njihte mirë gruan e jetës dhe se ajo do e kuptonte që po bënte shaka.

Loja në telefon vazhdoi deri në momentin kur ndërhynë lojtarët e tjerë në studio e cila e ktheu totalisht situatën në shaka. SHIKO VIDEON