Kengetarja e njohur Eli Fara poston foto me te bijen, e gjeni dot cila eshte Eli ne kete foto?

0
781

Se fundmi, Marina Fara, e bija e kengetares se njohur Shqiptare Eli Fara, ka postuar nje foto ne rrjetin social instagram ku shihet perkrah mamase se saj te ciles duket qarte qe ka nje ngjashmeri teper te madhe dhe duken si dy motra binjake.

Te panumerta kane qene komentet ku nuk mungojne komplimentet por dhe pyetja, cila eshte mamaja dhe cila e bija?