Kiara dhe Luizi shkojne ne Shkoder gratë e fasonerisë “çmenden” me Kiaren. Video

0
900

Kiara dhe Luizi cifti me i dashur per publikun dhe nje nga ciftet me te komentuar te momentit.

Diten e sotme Kiara dhe Luizi kan ikur ne Shkoder per te takuar dhe familjen e Luizit pasi ata jetojne ne Shkoder.

Por ata kane shkuar ne nje fasoneri dhe te gjithe femrat habiten me Kiaren dhe duan te bejne foto me te.


Ndersa Luizi ka bere foto me nxenesit e shkolles dhe ka postuar story ne instagram ku shkruan “Me çapaçulat Ju dua fort”.