Kishin lidhje intime me motren e gruas? Zbulohet detaje te reja pse goditi kunaten me sepate

0
1782

Zbardhen detaje te reja nga ngjarja ne Kusarth ne Elbasan ku mesohet se burri vret motren e gruas me sepate.

Gazetari Çelmeta ka treguar se:“58- ka ndjekur me vrap dhe e ka që qëlluar me sëpatë.

Dyshohet që konflikti mes tyre mund të ketë qenë për lidhje intime dhe ky mund të ketë qenë edhe shkaku kryesor.

58-vjeçari pasi ka qëlluar me sëpatë 44-vjeçaren dhe më pas është larguar nga vendi i krimit. Gruaja është dërguar menjëherë në spital nga familjarë të saj, por nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra”