Kjo eshte nena dhe djali qe humben jeten dje nga moti i keq ne Peje

0
10727

KOSOVE- Nena dhe djali i saj 5 vjec humben jeten diten e djeshme ne Peje nga moti i keq. Shirat ishin te rrembyeshem dhe permbytja ishte masive.

Permbytjet dhe vershimet ishin te medha sa ndodhi dhe ky lajm i hidhur.

Ngjarja ka ndodhur ne lagjen Asllan Qeshme ne Peje.

Nena quhej Mirsada Ademaj ndersa djali Dion Ademaj funerali nis nga Gasallhanja në orën 15:00