Kjo nuk pritej Alket Vejsiu flet per raportet me vjehrren e saj, une kam ne dore lumturine e

Kjo nuk pritej: Alketa Vejsiu flet per raportet me vjehrren e saj dhe nder te tjera thote se une kam ne dore lumturine eee

Alketa Vejsiu se fundmi ka qene e ftuar tek `Mos i fol shoferit` dhe ka treguar si rralle here per jeten e saj private, marredhenien me bashkeshortin, me vjehrren dhe ka dhene detaje qe kurre nuk i ka shfaqur.

Per te shoqin Alketa ka treguar se ishte mahnitur me syte e tij blu dhe i ka marre Vlores djalin me king.

Ndersa per marredheniet me vjehrren thote se i ka te mrekullueshme pasi sipas saj cdo femer duhet ta konsideroje vjehrren si gruan qe i ka lindur djalin qe dashurojne.

“Kur vjehrra te qellon e mire dhe te konsideron vajzen e shtepise sepse ke vertete ne dore lumturine e djalit te saj ky eshte fat, dhe une e kam kete fat” ka thene Vejsiu