Klaudia Pepa i fiton fanses ”bastin” prej 1000 eurosh

0
52

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur.Klaudia është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon video me koreografitë e krijuara prej saj, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku.

Sytë nga instagrami i saj nuk i kanë vetëm fansat shqiptarë, por edhe ata italianë e kjo shihet fare mirë në komentet që ajo merr.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku duket shumë e bukur e veshur “casual” dhe nuk munguan komentet e shumta të ndjekësve.

Madje një prej tyre ka vënë bast 1000 Euro që Klaudia nuk ia kthen komentin dhe gjejeni çfarë ndodhi.

Balerina seksi e përshëndeti dhe na tregoi edhe një herë se ka marrëdhënie të mirë me fansat me të cilët komunikon shpesh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here