“Kush ka goca, botën ka”,Shikoni si kujdeset vajza e Bes Kallakut per babain e saj. Foto

Bes Kallaku ka treguar gjithmonë që është një baba i përkushtuar, ai është shumë i lidhur me vajzën e tij, Ajkën dhe këtë nuk nguron ta thotë publikisht.

Besi ndan herë pas here foto dhe video në rrjetet sociale, nga koha që kalojnë bab e bijë.

E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi, ku Ajka duket se i ka bërë një maskë fytyre të atit, ky i fundit këtë çast gazmor e ka postuar në Instastory, përmbi të cilin ka shkruar: “Ehhhh kush ka goca, botën ka”.

Kujtojmë që Xhensila në një intervistë të dhënë pak ditë më parë zbuloi se bashkë me Besin kanë në planet e afërta për të zgjeruar familjen./insajderi