Lajm i hidhur ne PD. Humb jeten aktivistia e njohur

0
2642

Nje lajm tejet i hidhur, Irena Shehu nuk jeton me!
Nje personalitet i vertete moral dhe dijesh.
Pa asnje kompromis ne sherbim te te drejtes, vlerave, demokracise.
Pedagoge, qe ka edukuar e shkolluar qindra te rinj.
Aktiviste, antare e kryesise se PD te Gjirokastres.
Ngushellinet me te sinqerta familjes se saj, miqve, kolegeve.
Te gjithe Gjirokastres, qe sot humbi nje qytetare te vecante te saj, nje vlere te vertete.