Ledri Vula poston foto te vajzes. Shikoni se sa eshte rritur ajo

0
577

Poema, vajza e Ledrit dhe e Sarës ka filluar të flas.

Në një video të postuar në profilin e saj në Instagram nga prindërit e saj , shihet se ajo sa ëmbël artikulon fjalitë.

Poema, ndryshe Poi, është një nga fëmijët më të bukur të estradës.

E rritur me shumë dashuri si fëmija i vetëm në familje Poi, është në qendër të vëmendjes nga të gjithë, shkruan ‘Kosovarja’.