Lekundje termeti ne vendin tone mbremjen e sotme

Nje termet i lehte eshte ndjere naten e sotme ne Tirane rreth ores 22:22.

Termti ishte me mgnitude te ulet dhe fatmiresisht eshte ndjere pak.

Magnituda ishte 2.4 të shkallës Rihter, 13 kilometra larg Tiranës dhe në një thellësi prej 16 km.

Nuk raportihet per deme apo te lenduar. Termete te tilla jane normale dhe pa pasoja.