Luizi është sëmur në krevat Kiara i thotë na nxive jetën.Video

0
174

Ka nje perplasje mes Luizit dhe Kiares ditet e fundit. Diten e sotme ai kishte dhimbje koke dhe ka nderprer dhe lojen siameze me Olten.

Pasi ishte shtrir ne krevat dhe kishte dhimbje koke Kiara i thote se po i “nxihet” jeta me ankesat e tij.

Ajo shtoi se ankesat e Luizit, që ajo i quajti përkëdhelje, po e nxjerrin atë shumë keq në publik, prandaj sipas saj, ajo lexoi një “mal” me mesazhe negative, të cilat iu shfaqën nga Vëllai i Madh si avantazh që iu dha në lojë, për shkak se ishte lidere.

Ndonëse Luizi i tha Kiarës se është vërtetë pa qejf, kjo e fundit nuk e besoi dhe u largua nga shtrati.