Luizi zbulon se ku e ka blere shtepine en Tirane. Ne lagjen me të shtrenjtë

Luizi ka zbuluar se ku e ka marre shtepin e tij te re ne Tirane. Sipas portalit Sot thuhet se Luizi eshte rezident ne lagjen “Kodra e Diellit” nje nga lagjet me te mira ne kryeqytet.

Ne postimin e fundit ai ka thene se:“Jam këtu në ambientet e A.Hotel. Hoteli i cili më ka mirëpritur që nga dita e parë që kam dalë nga shtëpia e Big Brother Vip. Shërbimi ka qenë fantastik, stafi i jashtëzakonshëm, gjithçka ishte thjesht perfekte. Dhe jam shumë mirënjohës dhe falenderues dhe duke marrë parasysh se unë do jem edhe rezident në këtë lagje, pra te “Kodra e Diellit” unë do vazhdoj të jem klienti i rregullt i këtij hoteli i ambienteve të tij, i restoranteve, SPA, palestrës e të tjera. Faleminderit edhe njëherë”, dëgjohet të thotë Luizi.