Maestro behet baba per here te dyte. Shikoni sa emer te bukur i ka vendos vajzes

0
1877

Nje lajm i bukur vjen nga Maestro Armaldo Kllogjeri pasi duten e sotme ai eshte bere baba per here te dyte.

Ai ka postuar foto ne rrjetet sociale dhe vazjes se porsalindur dhe prinderit e kane quajtur femijen Rea.

Arbando dhe Aida kane dhe nje femije tjeter e cila eshte vajza e madhe.

Ne i urojme dite te bukura familjes Kllogjeri dhe jete te gjate Reas.