Mamaja ime tregon mënyrën gjeniale se si te thani rrobat me shpejt se ju e mendoni

0
396

Ti thani siç duhet rrobat tani që është më ftohtë mund të jetë një mision me vete.

Megjithatë, mamaja ime tregoi se si i than rrobat e saj pa tharëse apo rafte të bezdisshme brenda shtëpisë.

Me anë të një postimi në Facebook , ajo tregoi se si e vendos rrobat e saj jashtë në një serë plastike.

Ajo shpjegoi: Se kjo eshte rruga me e shpejt me i thare rrobat.

“Jo për të gjithë, por për ne kjo gje funksionon shume mire. Një serë plastike dhe rrobat do te thahen me shpehte se kurre.

Postimi i mamase ka grumbulluar mbi 4000 pëlqime dhe njerëzit dukej se ishin të impresionuar dhe se ata thane qe do ta provojme dhe ne.

Nese ky postim ju pelqen shperndajeni me te tjeret.