Mbytet ne shatervan femija 2 vjecar ne qytetin e Lezhes

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Lezhe ku ka humbur jeten nje fejije 2 vjec pasi ai ka rene ne shatervan e kompleksit ku po rrinte.

Femija ishte afgan dhe ishte me prinderit dhe aksidentalisht ka rene ne shatervanin ku ata po qendronin.

Policia dhe grupi hetimor kane shkuar ne vendngjarje per te zbuluar shkaqet e ngjarjes.