Me bashkëshortin dhe vajzën e saj te bukur, moderatorja e njohur shqiptare shfaqet si rrallë herë

0
138

Nje nga familjet me te bukura te showbizit.Ajo ndodhet ne Korce.

Rudina ka bere publike nje foto te bukur me familjen e saj.Me bashkeshortin dhe vajzen e saj.

Ajo shkruan ne instagramin e saj:“Duke kaluar një kohë të mirë me bashkëshortin dhe me zemrën time të vogël të kuqe”, ka shkruar ajo krahas fotos. Në vendin ku ndodhen është krijuar atmosfera e e bukur dhe të tre së bashku po e mbushin dhe me dashuri ate.

Ne i urojme dite te bukura me familjen e saj.