Me pushime në Jalë, Olti Curri bën bashkë Grida Dumën dhe Monika Kryemadhin

Blogeri Olti Curri ka bërë bashkë Grida Dumën dhe Monika Kryemadhin duke postuar një foto me to, me një mesazh shumë domethënës. Ish-deputetja demokrate Grida Duma i është bashkuar kampit të LRI në Jalë ku po qëndron edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi. Ndërsa Olti ndodhet në Jalë prej disa ditësh ku po kalon pushimet.

“Ne qofte se do qe diçka te thuhet, kerkoja nje burri. Ne qofte se do qe diçka te behet, kerkoja nje gruaje…”, shkruan Olti.

Blogeri ka postuar edhe një foto tjetër me Gridën ku shkruan: “Durrsaket janë edhe të bukur”.