Mira Konçi poston foton qe ben lemsh te gjithe rrjetin. Ne nje lidhje te re dashurie?

0
317

Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi u larguan nga Shqipëria në vitin 2017 për tu shpërngulur bashkë me fëmijët në Amerikë. Çifti do të zinin titujt kryesorë të mediave në vend për largimin e tyre plot zhgënjim nga Shqipëria.

Por vetëm pak vite më vonë duket se kjo shpërngulje ka sjellë probleme në jetën familjare duke ndarë çiftin.

Kjo bëri që sërish çifti të ishte kryefjalë e mediave dhe jeta e tyre, tashmë Shpëtimi në Shqipëri dhe Mira Konçi në New York të kishte mjaft interes për publikun.
Ndërkohë, natën shtune, Mira Konçi është surprizuar me një dhuratë mjaft romantike, një buqetë gjigante me trendafila shumëngjyrësh të cilin vetë këngëtarja e ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram.

Por “mister” mbetet personi që surprizoi Mira Konçin./m.j