Moderatorja Rudina Magjistari emocionohet në studion, tregon çfarë i kërkoi e bija

Nje nga moderatoret me te mira Shqiptare Rudina Magjistari gjatë emisionit pasditen e sotme në Tv Klan, tregoi se emocionuar se në duart e saj mbante dy aksesorë të vogël zbukurues, që ia kishte dhënë vogëlushja e saj Mia. Bëhet fjalë për një lule margarita dhe një unikorn.Dhe kjo eshte dicka shume e bukur.

Ajo tha se vajza e saj i kishte kërkuar që t’i mbante ato në program dhe gjithashtu i kishte shkruar dhe një kartë, ku i thoshte se i mungon shumë kur ajo shkon në program.Dhe ajo i mori ato me vete.

Ja se si shprehte Rudina: M’i ka vendosur vajza ime sot dhe përveç se më shkruajti një kartë para se të nisesha për në punë dhe më tha: Mami ti më mungon shumë kur shkon në program.

Ndërkohë më tha: Të lutem mbaji këto sot në program. Dhe unë po i mbaj sot për të. Mia zemra e mamit këto janë për ty, të dua shumë. Të dua shumë shpirti i mamit

Dhe ne i urojme dite te bukura Mias dhe familjes se saj.