Mos i hëngshi lekët. Shpërthen keq banorja e BBV. Të mbyllet emisioni

Ermiona Lekbello ka bërë një reagim ditën e sotme në instagram pasi ajo është shprehur se BBV duhet të mbyllet dhe se ky emision ka thyer cdo tolerancë.

Ajo shkruan se:“Të mbyllet ky emision, kaloi çdo gjë, nuk tolerojmë më. Të paguajnë këtë fatkeqësi që ndodhi. Mos i hengshi paratë”, ka shkruar artistja.

Ermiona ka etiketuar motrat Hoxha si ‘të pangopura’.

Kjo deklararatë ka ndodhur pas humbjes se jetës së rojes së Top Channel.