Mos u marto kurre me keto 5 tipe femrash

1.Mos u marto me nje femer qe rri gjithe diten para pasqyres sepse ajo nuk ka kohe te shoh njeri tjeter vec vetes se saj.

2.Mos u marto me nje femer qe e ka tere kohen mendjen tek parate sepse ajo nje dite do te largohet prej teje kur te mos kesh me aq para.

3.Mos u marto me nje vajze qe nuk di te gatuaj mire sepse ti do te jesh gjithnje i uritur me te ose do te mesosh vete te gatuash gjelle.

4.Mos u marto me nje femer qe e ka zerin shume te larte dhe ze e bertet se do ju shurdhoje gjate gjithe jetes dhe do te lodheni prej saj.

5.Mos u marto me nje femer qe merret me thashetheme dhe mban gjithe njerezit ne goje sepse nuk do te jeni kurre i qete nga fjalet e pafundme qe do degjoni.

Kujdes!! Jeta eshte e bukur ndaj mos e kthe ate te zymte dhe pa shije duke ndenjur me njeriun e gabuar. Por zgjidhe mire shoqen e jetes tende ta kesh perhere. shijejete.com