Motra e Luizi poston foton e babait dhe prek te gjithe me ate qe shkruan. Foto

0
457

Luizi eshte nje nga banoret me te komentuar ne kete Big Brother. Te gjithe flasin per te dhe pritet qe ai te jete fituesi i ketij BBV pasi ai eshte nje nga konkurentet me te forte.

Ndersa motra e Luizit ka postuar nje foto te babait te tyre i cili nuk jeton me dhe prek te gjithe me fjalet qe shkruan.

Ina Ejlli: Babi… Endrra jote qe kishe per Luizin u realizua tashme. Ti kishe enderr qe ta njihnin Luizin te gjithe anembane Shqiperise, prej talentit te tij te muzikes. Pas 2 vitesh e 3 muaj ajo enderr qe kishe per te u realizua por ti nuk je pran tij. Nuk je per ta mbeshtetur dhe te shikosh se sa shume e duan Luizin. Por jam e bindur qe ti po lutesh per ne nga qielli. Jam e bindur qe ti tashme deshiren e zjarrte qe kishe per Luizin tu ka plotesusar. Te duam, dhe shpirti yt u prehft ne paqe🙏🥹💔