Motra humbi jetën disa ditë më parë. Sot humb jetën motra 15 vjecare.

0
2808

Nje vajzë 15 vjecare ka humbur jetën në orën 8e30 të mëngjesit.

Familja është befasuar kur ka gjetur vajzën e saj të pa jetë në shtëpi.

Disa ditë më pare motra e saj kishte nderruar jete dhe nga hidherimi që kishte në familje dhe motra 15 vjecare gjendet e pa jete.


Polica ka shkuar në vendngjarje dhe është duke hetuar shkaqet. Po ashtu dhe mjeket kanë shkuar dhe janë duke berë ekzaminimet.

Familjaret keshillojne te gjithe prindërit që të b kontrolle mjeksore dhe analiza qe te dine se cfare problemesh mund te kene. Ndaj kjo eshte keshilla jone pasi jemi shume te lenduar nga kjo ngjajre.