Ndahet nga jeta ne moshe te re komentatori i njohur shqiptar

0
470

Gazetari dhe komentatori i njohur i gazetarisë sportive, Miliam Krasniqi është ndarë nga jeta në moshën 53-vjeçare.

Krasniqi vuante nga kanceri dhe komplikimet e rënda në shëndet i shkaktuan atij një vdekje të parakohshme.

Gazetari i sportit ndodheshe në Francë ku po qëndronte për t’u mjekuar.

Lajmin për vdekjen e Milaim Krasniqit e bëri të ditur miku i tij, Edmond Thaçi.