Ndodh ne Tirane. Lind femija me kemishe. Video

Doktori Elton Peçi ka postuar nje video te bukur ne instagramin e tij ku tregon se si nje femije ka lindur me “kemishe”.

Nje fenomen i till eshte i rralle dhe ndodh 1 ne 80 mijë lindje.

Femija eshte ne gjendje te mire shendetsore dhe eshte nen kujdesin e mjekeve ne nje spital privat ne Tirane.

https://www.instagram.com/reel/CuYtgbhOHUQ/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==