Në pritje të ëmbël, Orinda Huta zbulon lajmin e trishtë që mori një ditë pas zbulimit të shtatzënisë

0
82

Orinda dhe Turi së shpejti do të bëhen prindër dhe familjes së tyre do ti bashkohet një vajzë.

Me një postim në rrjete sociale Orinda sapo na zbuloi se çfarë sikletesh kaloi menjëherë pasi mori lajmin se do të bëhej nënë.

‘Duke bërë xhiro nëpër albume, del kjo foto. Kthehesh aty dhe mendon, 1 ditë para ke marrë lajmin e bukur, ndërkohë që ndjen ethe sepse të nesmërmen do konfirmohesh me Covid-19 prej analizave. #zotieshteimire’, ka shkruar Orinda krahas fotos.


E gjithë kjo situatë paska ndodhur gjatë atmosferës së festave të fundvitit që lamë pas, i cili s’paska qenë aspak i lehtë për moderatoren.

Fatmirësisht çdo gjë ka shkuar shumë mirë për të dhe gjithë familja mezi presin që vogëlushja të vijë në jetë.