Nëna e 7 fëmijëve mbulon fytyrën me tatuazhe. Asnjë nuk e merr në punë duke e lënë pa bukë

0
341

Melissa Sloan është e mbuluar nga koka deri te këmbët me artin shumëngjyrësh të trupit dhe beson se punëdhënësit e shohin atë joprofesionale, kjo është arsyeja pse ajo nuk ka marrë ende asnjë ofertë pune.

Një nënë e varur nga tatuazhet nuk ka mundur të gjejë punë për tetë muaj për shkak të bojës ekstreme në të gjithë trupin e saj transmeton shiko.news

Madje, nëna e shtatë fëmijëve ka bërë tatuazh të gjithë fytyrën e saj.

46-vjeçarja, nga Knighton, Uells, është e dëshpëruar për të gjetur një punë në mënyrë që të sigurojë ushqim për shtatë fëmijët e saj.

Ajo më parë aplikoi për një punë, por u refuzua për shkak të tatuazheve të saj dhe tani ka thënë se është e gatshme të marrë çdo pozicion por askush nuk e merr ne pune transmeton shiko.news

Melissa tani po mendon t’i heqë tatuazhet e fytyrës me lazer pasi ende nuk ka marrë një ofertë të vetme pune. Kjo eshte e vetmja menyre me filluar pune te heq tatuazhet dhe te filloj nje jete te re.

Transmeton shiko.news