Nenes i bie femija nga dora pasi po pinte gji. Femija 18 muajsh perfundon ne koma

ITALI- Nena po ushqente me gji foshnjen e saj 1 vjec kur papritur i bie nga dora dhe femija perfundon ne koma.

Ngjarja ka ndodhur ne Itali dhe femija eshte ne spital ku eshte jashte rrezikut per jeten.

Nena po ushqente me gji fëmijën e saj 18 muajsh ulur në shkallët e shtëpisë kur fëmija u rrokullis papritur, duke rënë dhe goditur kokën në njërën nga shkallët.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te mbledhur te dhena se si ndodhi ngjarja transmeton shiko.news