Nese shikoni keto lloj fenomeni te dallgeve dilni menjehere nga deti

0
3442

Me ardhjen e stine se vere dhe pushimeve ne plazh pushuesit pushtojne bregdetin Shqiptar per te kaluar pushimet apo fundjavat.

Por eskpertet tergojne se kur duhet te keni kujdes kur te futeni ne det. Ju duhet te jeni te kujdesshem pasi te shikoni fenomenin e valeve katrore pasi duhet te dilni menjehere nga uji sepse mund te humbisni jeten te mbyteni transmeton shiko.news

Dallget levizn ne drejtime te ndryshme dhe jane te rrezikshme.

Ekspertet tregojne se kur te shikoni keto lloj valesh te dallgeve duhet te dilni nga deti transmeton shiko.news