Një dashuri triumfuese: Silva dhe Dafi festojnë 6 vjetorin e të qenurit bashkë

Silva Gunnrdhi dhe Dafi janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit, të cilët lidhjen e tyre gjithmonë e kanë shfaqur dhe para publikut pa asnjë ndrojtje.

Historia e tyre e dashurisë sa vjen dhe bëhet më e bukur me kalimin e viteve. Ato po festojnë 6 vjetorin e kësaj historie dhe duken më të dashuruar se kurrë.

Silva ka ndarë një foto në instastoryn e saj ku shfaqet duke puthur Dafin në faqe. “6 vjet me ty” , ka shkruar ajo duke bërë të ditur se peripecitë e çdo viti, lumurinë e çdo viti, e gjithçka tjetër e kanë ndarë bashkë.