Nje lajm i bukur vjen nga Çiljeta dhe Albani ja cfare po ndodh me ta…

Nje lajm u bukur vjen nga Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit, Alban Hoxha pritet te bëhen se shpejti prindër të një fëmije dhe kjo eshte dicka shume e bukur.

Ata kane 2 vite te lidhur bashke duket dhe kanë vendosur të hedhin hapin e madh në marrëdhënien e tyre duke u bërë prindër perseri.

Këngëtarja është në fillimet e shtatzënisë dhe deri tani duket se gjithçka po shkon mjaft mirë.

Shpresojm qe kjo shtatzeni te shkoj sa me mire dhe i urojme dite te bukura.