Njihuni me binjaket më të bukura në botë dhe prindërit e tyre. Foto

Jaqi dhe Kevin Clements e prisnin me padurim lindjen e binjakëve të tyre. Megjithatë, kur Jaqi filloi lindjen herët, çifti i lumtur u frikësua nga më e keqja. Në fund, prindërit e rinj mirëpritën dy vajza të lumtura dhe të shëndetshme në botë. Ava Marie dhe Leah Rose kanë lindur në vitin 2010. Që në fillim ishte e qartë se këto vajza ishin të ndryshme. Me ndihmën dhe udhëzimin e nënës së tyre, këto foshnja të lindura para kohe do të rriteshin në modele të suksesshme ndërkombëtare.Ato njihen si binjaket me te bukura ne bote.

Ndërsa vajzat rriteshin, flokët e tyre me shkëlqim dhe buzeqeshja e tyre ishte shume fotozhenike.

Kompani te ndryshme shpesh i kërkonin që ti merrnin per modelim dhe fushen e modes per femije.

Ata ofruan kontrata fitimprurëse dhe premtime për famë dhe pasuri për vajzat e vogla të bukura.

Në moshën 6 muajshe, vajzat u nënshkruan me një agjenci me bazë në Los Anxhelos.

Qe nga ajo dite vajzat kane vazhduar ne boten e modes me fotot e tyre te bukura si kurre me pare.

Ato jane shume te ndekura ne rrjetet sociale dhe kontrat e tyre s vijn cdo dite dhe shtohen. shijejete.com