Nxirret foshnja e gjalle nga rrenojat e termetit ne Marok. Video

0
677

Maroku eshte lekundur diten e djeshme nga termeti ku kane humbur jeten mbi 1000 perosona. Gjendja eshte dramatike dhe ka deme shume te medha.

Diten e sotme eshte postuar nje video ku shikohet se si nje foshnja del nga rrenojat e termetit. Nje person ka gjetur foshnjen nen rrenoja.

Foshnja eshte derguar me urgjence ne spital dhe eshte nen kujdesin e mjekeve.