Olsi tregon se: Une nuk fle dot aty… Ja cila ishte telefonata e fundit me mamanë e Rezartës

0
51

Nje nga historite me te perfolura te muajit dhjetor 2019.

Cifti i ri u gjet pa ndjenja ne dhomen e gjumit vetem pas dite pas dasmes.

Por pas asaj ngjarje Olsi u vu ne shume pyteje se si ndodhi ngjarja.

Olsi pastaj u perball edhe me pyetjet se si ndodhi ngjarja dhe tregoi se shkak i eshte bere hel mimi nga mangalli me prush qe mbanin ne dhome.

Ne emisionin “Shqiperia live” sot Olsi ishte i ftuar aty dhe serish kur iu kujtua ajo nate ai me lot ne sy tha se nuk fle dot ne dhomen e gjumit pas ndarjes nga jeta te Rezartes.

” Ate une e kam dashur shume, shume! Perkohesisht po rri ne Shqiperi por pastaj do iki. Asnje nate qe prejasaj ngjarje nuka kam fjetur dot ne dhomen tone te gjumit, nuk me ben zemra”- tregon i perlotur. “Une unazen e Rezartes e kam gjithmone me vete”

Ndersa per mamane e Rezartes tregoi se per here te fundit ka folur naten e 31 dhjetorit dhe e ka marre vete por komunikimi ska pas asnje problem ishte shume normal.