Orinda Huta tregon problemin që ka me vjehrrën

Këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta ishte e ftuar këtë të hënë “Në kurthin e Piter Pan”, ku zbuloi gjëra të cilat nuk i kemi ditur.

Ajo u pyet nga vogëlushët nëse e ka problem që ja kalon Turit me gjatësi sa herë vesh taka.

Moderatorja me përgjigjen e saj zbuloi se më shumë problem e ka vjehrra e saj.

Orinda tregoi se ajo dhe Turi nuk e kanë aspak problem, por vjehrra e saj po dhe ja vë nëdukje.

“Unë nuk e kam aspak problem. Madje as Turjani nuk e ka problem. E di kush e ka më shumë problem? Vjehrra sepse sa herë që unë vesh taka, ajo më thotë ‘po ti shkurtoji pak”, tha Orinda duke qeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *