Paralajmëroi deklarata të bujshme, Xhisiela Maloku mban premtimin, misteri i dokumentit

Ish-e dashura e Rexhep Rrajës, të cilin e denoncoi për dhunë dhe për ushtrim presioni është shfaqur në ambientet e një noterie.
Featured image of article: Paralajmëroi deklarata të bujshme, Xhisiela Maloku mban premtimin, misteri i dokumentit (Foto) Xhisiela Maloku
21 Maj, 2019 19:43

TIRANË– Ish e dashura e djalit të deputetit të Krujës, Xhisiela Maloku është rikthyer me “Instastory” e saj provokuese.

Në rrjetin e saj social, Xhisiela ka shpërndarë një fragment të një kontrakte noteriale të nënshkruar nga vetë ajo.

Në “story-in” e shpërndarë për ndjekësit, Xhisiela Maloku nuk ka shkruar asnjë detaj se për çfarë bëhet fjalë pork a shkruar vetëm: Gjendja e sotme.
Postimi i Xhisiela Malokut

Ende nuk dihet se për çfarë bëhet por sipas simbolit të përdorur, atij të peshores me dy krahe, ka të bëjë më Gjykatën.

Vetëm pak ditë më parë, po me anë të një postimi në Instagram, Xhisiela Maloku premtoi deklarata të bujshme.

Maloku bëri bujë në media pak muaj më parë, teksa denoncoi të dashurin, Rexhep Rrajën për dhunë dhe presion ndaj saj.

Rraja rezultoi të ishte djali i Rrahman Rrajës, deputet i Partisë Socialiste në zonën e Krujës dhe kjo gjë bëri që në këtë histori të përfshihet politika me akuza e kundërakuza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *