Pasi u njohën në shtëpin e Big Brother cifti i njohur do të bëhen shumë shpejtë prindër

0
275

Pas u njohën në Big Brother Kosova Geni dhe Vivien do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmi është bërë i ditur nga Revistën Who ku tregon se Vivien është në pritje të një femijë.

Cifti u njohë në Big Brother dhe tashmë ata vazhdojnë lidhje dhe pas shtepisë së BBVK.

Ato janë nga ciftet me të pëlqyer dhe të komentuar rrjetet sociale. Ne i urojmë Vivien shëndet.