Pasi vrau gruan peson infarkt i moshuari nga Permeti.

0
862

Nje ngjarje e rende ndodhi ne Permet ku mesohet se bashkeshorti 82 vjecar i ka marr jeten bashkeshortes se tij 80 vjecare.

E moshuara eshte gjetur pa shenja jete nga sherbetorja ne kohen kur ajo eshte futur ne shtepi. Sherbetorja ka telefonuar policine dhe 82 vjecari eshte arrestuar.

Por pasditen e sotme 82 vjecari ka pesuar infarkt per shkak te gjendjes se tij te renduar dhe hidherimit dhe eshte derguar ne spitalin e Gjirokastres por gjendja e tij eshte perkeqesuar dhe me pas eshte derguar ne Tirane per nje mjekim me te specializuar.