Pastron me mire se Klori dhe nuk harxhoni para: Perdorni kete truk te thjeshte per te pastruar banjen tuaj

Qe te kesh nje higjen te mire ne shtepi, ajo fillon qe nga banja dhe pastertia e saj.

Jan disa receta per te mbajtur banjen tuaj paster, por njera qe rekomandojme ne eshte shume e mire nga te tjerat dhe nuk harxhoni para.

Ju duhet nje filxhan sod buke, nje filxha sapu i zi 2 luge uthull molle dhe 3 pika vaj lomoni.

I fusim te gjitha ne nje sperkates dhe i tundni mire.

Me pas sperkatni banjen ne vendet ku do te lani,dhe ajo do te shndria,por dhe do te pastrohet.

Kjo este nje menyre e lehte e pa shpenzime dhe banjo juaj do te jete e paster dhe me arome te fresket.