Per here te pare Dojna Mema poston foton e djalit. Shikoni se sa i bukur eshte. Foto

0
164

Gjashtë muaj më parë Dojna Mema dhe Vlashent Sata mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë, të cilën e pagëzuan me emrin Nolan Sol.

Moderatorja e cila është goxha aktive në rrjetet sociale, shpesh herë publikon momentet më të bukura me të voglin e saj të cilit nuk ia kishte zbuluar ende portretin e tij.

Në këtë ditë të veçantë për ta, prezantuesja ka ndarë për ndjekësit e saj një foto mjaft të ëmbël të Nolan Solit.

“Gëzuar 6-mujorin tënd o fytyrë zemër”– ka shkruar Dojna krahas fotos.