Per here te pare gruaja behet nene ne moshen 52 vjec nje mrekulli e vertete. Video

0
381

Nje lajm I bukur qe vjen diten e sotme ku mesohet se nje grua 52 vjeçe është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka lindur ne Tirane ne maternitetin “Koco Gliozheni” Femija eshte quajtur me emrin Alea dhe eshte shume mire me shendet.

Nena eshte shume e lumtur dhe eshte shprehur se:“Mama për herë të parë, ndihem shumë e lumtur, jashtë mase, nuk kam fjalë të përshkruaj aq e lumtur sa jam. Rruga ishte e gjatë, eksperienca ishte shumë e mirë. Jam e kënaqur nga stafi mjekësor, infermierët, jam shumë shumë e kënaqur. Ka qenë një sfidë shumë e madhe për mua dhe për bebin, por më në fund ia dola!”

Ne i urojme shendet dhe jete te gjate.