Plas keq mes Luizit dhe Kiares. Ajo plas ne lot nga ajo qe beri ai. Video

Një lojë nga “Big Brother VIP” ka sjellë sërish tensione mes Luizit dhe Kiarës.

Emirionës i ishte dhënë një mision i fshehtë. Ajo duhet të bënte vajzat që mos tu flisnin djemve dhe në këmbim do merrte një surprizë në mbrëmje.

Duke kërkuar ndihmën e vajzave ajo u tha se do merrnin një avantazh në lojë. Situata nuk mund të kalonte lehtësisht nga Luizi, i cili ka treguar se bën çdo gjë për të fituar.

Në një moment ai ka bllokuar Kiarën te lavamanët dhe nuk e linte të dilte. Dhe pse fillimisht e mori me të qeshur, Kiara më pas u ndje keq dhe shpërtheu në të qara duke thënë se ndihet keq. Gjithsesi, Luizi vijoi mos të largohej.

@bigbrothervipal7

♬ original sound – BigbrothervipAl

Pasi loja u prish, Kiara shpërtheu në lot dhe debatoi me Luizin duke i thënë se prishi lojën në mënyrë jo të drejt. Luizi nga ana tjetër nuk pa asnjë gabim në veprimin e tij.
Si përfundim, Jona e humbi lojën…

@bigbrothervipal7

♬ original sound – BigbrothervipAl