Po parkonte makinën. Babai shtyp dhe i merr jetën vajzës 3 vjecare

GREQI- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Greqi ku mesohet se nje femije 3 vjec ka humbur jeten pasi babai i saj ishte duke parkuar makinen.

Babai ishte duke parkuar makinen dhe vajza eshte afruar dhe ai se ka pare.

Edhe pse e kane derguar me shpejtesi ne spital femija tre vjec nuk ka arritur ti mbijetoj dot plageve.

Pasi prinderit kane qendruar per kohe te gjate ne spital pasi prisnin ndonje reagim nga femija, kjo gje nuk ndodhi.

“foto ilustruese”